Naše jasličky Svetielko
pre deti od 1,5 do 3 rokov.

NAŠA FILOZOFIA

  • Naším vyučovacím jazykom je slovenčina.

  • Dbáme na celostný a harmonický rozvoj dieťaťa.

  • Všetky procesy a aktivity zohľadňujú jedinečnosť dieťaťa.

  • Príchod dieťaťa je možný kedykoľvek v čase od 7:00 do 17:30 hod.

  • Pani učiteľky majú denne dostatočný priestor sa s Vami porozprávať o prežitom dni Vášho dieťaťa.

  • V prípade choroby dieťaťa vieme zabezpečiť našich pedagógov k Vám domov (služba samostatne spoplatnená).

VÁŠ NÁZOR

Jasličky Svetielko navštevovali obaja synovia a tieto jasličky boli tým najlepším rozhodnutím, ktoré sme mohli v súvislosti s ich začlenením do kolektívu detí spraviť. Každá pani učiteľka bola veľmi milá, príjemná empatická, je vidieť, že svoju prácu robia zo srdca. Pokiaľ sa niekedy ráno synček lúčil s plačom, poslali nám správu prípadne fotku, ako sa ukľudnil a hrá sa, čo ma vždy potešilo a upokojilo:). Rovnako pozitívne hodnotím aj poobednajšie informovanie p. učiteľkou o tom, čo syn počas dňa robil, aspoň takto som mala pocit, že som súčasťou jeho dňa. Celkovo bola naša skúsenosť so Svetielkom bola bezproblémová, jednoznačne odporúčam a želám všetko dobré celému kolektívu jasličiek a ešte veľa spokojných detičiek a rodičov :).

L. Tóth, 8/2023 L. Fullu
S jasličkami sme boli veľmi spokojní. Detí mali pravidelný režim, ktorí je pre také malé deti dôležitý a vedia sa podľa toho orientovať. Hneď od začiatku pani učiteľky pristupovali k našej malej individuálne podľa jej potrieb, aby si čím lepšie zvykla. Teraz má pani učiteľky veľmi rada a budú jej ako aj nám veľmi chýbať. Do jasiel malinká chodila viac ako rok a pol a bolo na nej vidieť zmeny ako napreduje, či to bolo v kreslení, obliekaní, stolovaní alebo aj iných pohybových či sociálnych zručnostiach. Pravdaže musím oceniť aj ďalšie aktivity ako návšteva zvieratiek, výlet vláčikom či zorganizovanie akcie ako grilovačka za účasti rodičov. Som rada, že naša dcérka malá možnosť tu chodiť.
Ľudmila A., 7/2023

V úvode chceme veľmi pekne poďakovať za opätovnú opateru nášho už druhého dieťatka vo vašom zariadení. Opäť sme boli spokojní 🙂 a vaše služby budeme odporúčať tak ako doteraz…

Celému kolektívu prajeme všetko dobré do ďalších rokov a veľa príjemných zážitkov s deťmi.

AP, 2/2023

Ďakujeme za starostlivosť a prístup pani učiteliek. Počas celej doby bolo všetko na jednotku. Chcela by som vyzdvihnúť aj aktivity počas roka, ktoré nášho syna nesmierne posúvali v jeho rozvoji (angličtina, plávanie, korčuľovanie…)
Želám vám veľa spokojných detí a rodičov:).

VANDA SLOVÁKOVÁ, 8/2022
Ďakujem veľmi pekne celému kolektívu jasličiek Ľ. Fullu za naozaj úžasný prístup k deťom. Program, ktorý bol zabezpečený veľmi spestril všedné dni, zo všetkého najviac sa mojím deťom (chodili tam dve, hoci nie naraz) „návštevy zvieratiek“ a aj výlety mimo areálu. Ja som veľmi ocenila aj návštevy rôznych špecializovaných lekárov, napr. ortopéda či logopéda. Syn, a to som si vždy len tak pomimo všimla, mi občas niečo zarecitoval, zaspieval alebo len tak niečo pomenoval, pričom mi bolo jasné, že je to výsledkom jeho pobytu v jasličkách. Myslím, že sa veľa naučil, napriek tomu, že nie do všetkého sa zapájal a veľmi som ocenila, že sa zapájať ani nemusel, keď nechcel. Čo ale oceňujem úplne najviac, keďže rána, najmä po dlhšom vynechaní, boli pre nás oboch ťažké, bola vždy otvorená náruč učiteľky, ktorá hneď syna vystískala, objala, vzala na ruky a hneď sa snažila motivovať niečím, čo vedela, že syn má rád. Takže ďakujem, že som mohla celý deň fungovať s vedomím, že syn je v dobrých rukách, ktoré ho nechajú plakať v kúte. A keď bolo ráno extra ťažké, vždy prišla fotka s krátkou správou, že už je všetko v poriadku. Takže ďakujem znova a znova.
7/2022

Chcela by som sa Vam tymto aj podakovat za vynikajuci pristup uciteliek 🙂 Boli sme velmi spokojni.

MB, 7/2022

My sme velmi spokojni. Saska sa vzdy tesi do jasliciek, po adaptacii tam chodila s usmevom. Toto bolo pre nas najdolezitejsie, aby sa v jaslickach citila rovnako prijemne ako doma. Oblubila si pani ucitelky a pobyt v jaslickach jej prospel najma kvoli socializacii, kedze kvoli pandemii sme boli casto v izolacii. Kazdy den si spievala, recitovala, tancovala, doma spominala co zazila v jaslickach. Oproti rovesnikom, ktori boli doma iba s rodicmi sme videli velke rozdiely (slovna zasoba, samostatne jedenie, obliekanie, odplienkovanie…)
Celkovo bola samostatnejsia a nebola bojazliva pri cudzich/novych ludoch.
Sme radi ,ze sme si Vase zariadenie vybrali, bolo to dobre rozhodnutie a v buducnosti (ak niekedy budeme mat druhe dieta) sa opat rozhodneme pre Vase jaslicky.

6/2022

,, Zároveň by som sa týmto chcela veľmi pekne poďakovať za skvelý prístup pani učiteliek, za špičkovú starostlivosť a ústretovosť pri starostlivosti o dcérku. Určite vaše zariadenie budem odporúčať aj iným rodičom a veľmi radi sa k vám opäť vrátime s našou druhorodenou dcérkou.“

ŠČ, 5/2022

Chcela by som sa z celého srdca poďakovať pani učiteľkám Barborke, Majke a Ivke z prevádzky L. Fullu za starostlivosť, Emmku sme do jasličiek cely rok vodili s pocitom, že je o ňu dobre postarané. Vždy si našli čas na to, aby nám porozprávali ako sa cez deň mala, čo robili a ako sa jej darí. Napriek náročnej adaptácii neskôr Emmka chodila do Svetielka každý deň s nadšením, pekne sa adaptovala a našla si kamarátov. Veľmi dobre sa cítila v kolektíve a ešte dnes stále spomína detičky aj pani učiteľky zo Svetielka. Prvé týždne v škôlke veľmi plakala že sa tam chce vrátiť. Aj vďaka vašej podpore sme odplienkovanie zvládli úplne ľahko a rýchlo a aj v škôlke ju chvália aká je samostatná. Tanečná s Megi bola vždy hlavný bod týždňa a aj divadielko sa jej veľmi páčilo ﹂ Veľmi oceňujem veľa pobytu vonku na čerstvom vzduchu.

Kiežby takáto starostlivosť bola štandardom aj v štátnych škôlkach. Ešte raz za všetko ďakujeme a pozdravujeme ?

Petra M., 10/2021

Vždy ked od vas deti prechadzaju do inych zariadeni, ktore vasim nesiahaju ani po paty, máme zmiešané pocity.

Bars by raz aj statne zariadenia pristupovali takto ludsky casto az dojemne k nasim najmensim ako vase dievcata.

Este raz velka poklona a vdaka za obetavy pristup len tak dalej nech vam to vydrzi, ste super!!!

Dakujeme za vsetko!!!

E.Š., 8/2021
Celému kolektívu nielen jasličiek ďakujeme za super prístup.
Musím len konštatovať, že ste opäť nesklamali. Veľmi sme si obľúbili nové pani učiteľky a po pravde mi aj bude smutno, že sa už tak často s nimi nebudem stretávať 🙁
Ešte raz veľké ĎAKUJEM a budem vás všade odporúčať 🙂 Soňa G. 7/2021
Soňa G., 7/2021
Velmi pekne dakujeme za krasne chvile które Luka stravil vo vasom zariadeni, starostlivost a uslie które ste o neho preukazali, som nesmierne rada ze sa vzdy tesil na jaslicky- je to velky krok pre kazde dieta a spolu s nami ste mu to pomohli zvladnut. S uctou, Jana P.
Jana, 6/2021

Vaše jasličky na Bilíkovej 34 navštevoval môj syn Jožko cca 1 rok. Na začiatku som sa bála, ako bude znášať odlúčenie od rodičov, ale pomocou láskavého prístupu pani opatrovateliek to zvládol veľmi dobre. Máte naozaj pestrý program (navštevovanie soľnej jaskyne, detské súťaže, tanečné – tie miluje 🙂 , vyšetrenie logopedičky … ), pravidelný režim, tiež bohaté vybavenie vo vnútri aj na dvore. Komunikácia s pani opatrovateľkami Lenkou, Miškou a Alžbetkou bola vždy promtná, posielali mi aj fotky Jožka cez whatsapp, aj keď bolo treba niečo hneď riešiť dobre sa komunikovalo. Jojko doma často rozpráva o to, čo sa deje v škôlke. Teraz sa zase pre zmenu bojím, že v novej verejnej škôlke bude plakať za Vami 🙂

6/2021
Naša dcéra chodí do jasličiek veľmi rada, vždy ju vyzdvihujeme v dobrej nálade.

Pani učiteľky Miška, Lenka, Beba sú úplne fantastické a je nám jasné, že Julkina pohoda je len ich zásluha. Som veľmi rada, že deti trávia čas vonku, tvoria, spievajú, tancujú. Škoda, že sa táto atmosféra nedá preniesť aj do ďalších Julkiných školských rokov.

Ďakujeme za lásku a starostlivosť

9/5/2021

S jasličkami ( priestory, čistota, strava,aktivity a v neposlednom rade pani učiteľky) som bola nadvesmírne spokojná. Môjho syna som do jasličiek vodila s pocitom, že viem, že je o neho postarané nie na 100%, ale na 200% !! Pani učiteľky veľmi prirástli Tomáškovi k srdcu, aj keď ráno to bolo vždy s plačom, po ceste domov z jasličiek mi hovoril, že chce ísť naspäť sa hrať. Ako každá mama, som sa bála, aký dopad bude mať odlúčenie na malého, ale ĎAKUJEM VÁM, že sa u vás Tomáško toľko naučil!! Mám doma samostatné a šikovné dieťa a to aj vďaka VÁM. Vaše jasličky už odporúčam kamoškám, ktoré zvažujú ísť znovu do práce.

Tomáško a aj my, jeho rodičia, Vám ešte raz za všetko ďakujeme. Prevádzka Ľ. Fullu 9/2020

Ľ.O., 9/2020

Dakujeme za spolupracu a budeme Vas urcite odporucat vsade mozne, lebo nasa mala bola nadsena z Vasich jasliciek 🙂

A.C., 8/2020

So starostlivostou a pristupom celeho kolektivu jasliciek Svetielko sme boli spokojni. Pani ucitelky su velmi mile a dcerka ich mala rada. Pacili sa nam aj aktivity, ktore deticky mavali (napr. tanecna, solna jaskyna, zvieratka, anglictina, atd.)

8/2020

S Vašimi jasličkami sme boli veľmi spokojní, dcérka tam veľmi rada chodila a každé ráno sa tam tešila. Hlavne by som chcela vyzdvihnúť prácu a prístup opatrovateliek v Karlovej Vsi, ktoré majú s deťmi vybudovaný pekný vzťah, sú vždy milé, vedia s deťmi efektívne pracovať a vidno, že majú prácu s deťmi rady. Všetky zmeny alebo povinnosti nám boli vždy dopredu odkomunikované a prípadne pripomenuté. Som rada, že sme si vybrali práve Vaše jasle, pretože tu boli úplne naplnené očakávania mňa ako rodiča aj ako zákazníka 🙂 Do budúcna prajem celému kolektívu všetko dobré.

M. Šályová , 8/2020

Touto cestou by sme sa veľmi chceli poďakovať za starostlivosť a veľa krásnych chvíľ, ktoré u Vás Hanka so Svetielkom zažila a ešte do konca leta aj zažije. Čas od jej 2 rôčkov ubehol neskutočne rýchlo a sme radi, že napriek ťažšiemu adaptačnému obdobiu sa Hanke veľmi u Vás zapáčilo a teraz je z nej ostrieľaná usmievavá škôlkarka.

Hankini rodičia, 8/2020

„Jasličky Svetielko a Materskú škôlku môžeme len odporúčať.

Naša dcérka strávila v jasličkách jeden rok a v škôlke dva roky a vďaka profesionalite a empatii pani učiteliek bol tento čas strávený nielen príjemne ale aj efektívne. Naša dcérka sa krásne začlenila do kolektívu a našla si kamarátov rôzneho veku. Učila sa od starších a stala sa veľmi pozornou a empatickou k mladším detičkám. Vďaka pravidelným návštevám logopedičky priamo v priestoroch škôlky pekne vyslovuje všetky hlásky, na rôznych kurzoch sa naučila základy plávania, korčuľovania a lyžovania. Priamo v škôlke navštevovala aj gymnastiku, tanečný krúžok či kurz anglického jazyka. Detičky sa teda vo Svetielku naozaj nenudia.

Naša veľká vďaka patrí celému kolektívu Svetielka za atmosféru pohody a bezpečia, ktorú vytvárajú. Budete nám veľmi chýbať!“

Burdovci, 7/2020

Dakujeme velmi pekne za vsetko, velmi sme boli spokojni. (Svetielko na Ľ. Fullu)

Rajniakova, 5/2020

Aj napriek veľmi krátkej dobe strávenej v jasličkách sa toho mnoho naučil, bolo mu u Vás veľmi dobre a nebyť tejto ,,krízy,, navštevuje Vaše zariadenie aj naďalej. My rodičia sme boli so službami Vášho zariadenia spokojní rovnako ako s prístupom každej pani učiteľky! ❤
Prajeme jasličkám, aby sa všetko čoskoro vrátilo do normálnu…veľa dobrých detičiek a najmä zdravie! Budeme Svetielko odporúčať a šíriť pozitívne referencie 🙂

Petra, Michal a Miško, 5/2020

“Syn navštevoval jasličky na Bílikovej v Dúbravke viac ako rok. Boli sme spokojní, pani učiteľky boli super a veľmi oceňujem vlastné ihrisko, ktoré sa stále vylepšovalo.”


Magda M., 8/2018
“S viac, ako ročnou starostlivosťou sme veľmi spokojní, pani učiteľky boli naozaj profesionálne, milé a ústretové. Dávidko pod ich vedením prosperoval, tešil sa na každý deň.
Ďakujeme veľmi pekne, budeme len odporúčať.”
Slezáková, 7/2018

“Veľmi ďakujeme celému tímu Jasličiek na Ľ.Fullu za ich prácu a neuveriteľnú lásku ku každému dieťatku. Barborka, Kristínka a Lenka stvorili v jasličkách peknú atmosféru, kam naša Dianka rada chodila.
 Stále vymýšľajú nové a nové aktivity, aby deti sa pekne zahrali, ale aj ich niečomu naučili. Naozaj majú ku každému dieťaťu individuálny prístup a detičky vždy tam majú bohatý program a kopec zábavy.”


Kirill, Inna a Dianka, 9/2017

“Jasličky na ulici Ľudovíta Fullu absolvovali obe moje deti. S jasľami som veľmi spokojná, detičky majú zaujímavý program a výborné učiteľky. Starší syn, ktorý je momentálne už v predškolskom veku, spomína na jasličky veľmi dobre a ako sám povedal, najradšej by tam chodil s mladším bračekom. Mladší syn chodí do jasličiek každý deň s úsmevom. Ako rodič veľmi oceňujem pravidelné návštevy logopedičky a ortopedičky. Taktiež veľmi oceňujem prístup pani zriaďovateľky a učiteliek v prípade akýchkoľvek otázok.”

Bieliková, 6/2017
“Sme strasne radi, ze nas syn mohol navstevovat vase zariadenie. Personal je fantasticky!!!!. Alzbetka, Svetka aj Lucka su skvele. Uz teraz nam je smutno,ze Matysko musi odist.
Zelame aj my vela dalsich spokojnych deti a nech sa Vam dari. Urcite budeme vrelo odporucat.
”
Matyskova mamina, 8/2016
”Po dlhodobých skúsenostiach s Detským zariadením Svetielko aj ja rada prispejem svojim názorom. V prvom rade by som sa rada poďakovala za príkladnú starostlivosť o svoje deti Adelku a Liborka. Deti tam boli veľmi spokojné, nastupovali ako dvojročné a pekne sa odučili od plienok a cumlíka. Pani učiteľkám Lucke, Zuzke a Barborke ďakujem za trpezlivosť a ochotu pomáhať detičkám sa niečo nové naučiť. Každému, kto bude hľadať jasličky, budem vrelo odporúčam Vaše zariadenie. Prajem Vám do ďalších rokov spokojné a usmievavé detičky.
”
Lenka Pomykaczová

”Ja by som Vaše jasličky určite odporučila.
Personál je fantasticky, najmä ako nám pomohol pri adaptácii našej Viky, keďže bola z tých ťažších. Vždy ma informujú, co sa dialo s mojou Viky cez deň, naučili ju samostatnosti co sa týka napr. jedenia, hygienickým návykom. Vždy, keď prídem poobede pre Viky, tak vidím, že je spokojná a preto som spokojná aj ja a som rada. Odkedy chodí do jasličiek sa viac rozrozpráva, naučila sa tam strašne veľa básničiek, pesničiek. Je vidieť, že pani učiteľky sa detičkám venujú.”

Katarína J.

”Svetielko mi bolo odporúčané od kamarátky, ktorej obidve jej deti ho navštevovali. A oplatilo sa! 🙂 Môj syn si na pani učiteľky (Lucku,Zuzku, Barborku a Katku) veľmi rýchlo zvykol vďaka ich príjemnému a citlivému prístupu. VEĽKÉ ĎAKUJEM !!!!!! Príjemné prostredie, každodenný bohatý program pre detičky, množstvo zaujímavých hračiek, kamaráti toto všetko sú naše obľúbené jasličky!
”

Michaela Rakická

”Detské jasličky Svetielko na L.Fullu v Ba sú naozaj detským zariadením rodinného typu. Chcem sa týmto veľmi pekne poďakovať všetkým pani učiteľkám v tomto zariadení za ich veľmi ľudský a citlivý prístup k maličkým detičkám. Môj maličký sa ťažko adaptoval ale zvládol to len vďaka nim a dnes je z neho usmiate a veselé dieťatko. Jasličky sú veľmi dobre vybavené pre detičky a poskytujú všetko potrebné pre takéto detičky, vrátane ich duševného rozvoja.
Ešte raz veľká vďaka.”

Ludmila Joanidisová
“Syn bol v jasličkách Svetielko od dvoch rokov a túto skúsenosť si neviem vynachváliť. Citlivý, individuálny prístup sa prejavil v ľahkej adaptácii. Bohatý program a kopu zábavy, ktorú prežíval sme mu neraz závideli aj my. Často sme sa presvedčili, že všetky tri pani učiteľky na deti mysleli aj mimo pracovný čas, mali ich skutočne rady a ich práca ich tešila. Svetielko vrelo odporúčam.”
Soňa Jánošová, 7/2017

“Keď sme prihlasovali našu dcérku do jasličiek na Pekníkovej, bola ešte veľmi malinká a bála som sa, ako to zvládne, či už odlúčenie od rodičov alebo nové prostredie. No vďaka prívetivému a trpezlivému tímu, ktorý nepochybne detské zariadenie Svetielko má, to zvládla hneď od prvých dní. Ďakujem za ľudský prístup pani zriaďovateľke, ktorá mi dokázala, že slovenské podnikanie nie je len o stanovených normách a splnených odrážkach. Nie nadarmo sa jasličky volajú Svetielko. Jasličky žiaria ústretovosťou a príjemnou komunikáciou.
Na tvárach učiteliek nenájdete zlú náladu, vždy sú usmiate a láskavé. A čo je najdôležitejšie, moja dcérka bola spokojná a obľúbila si ich. Svetielko môžem jednoznačne odporučiť všetkým rodičom, ktorí možno ešte len váhajú. Neváhajte, svetlušky zo Svetielka sú jednotky a vaše detičky budú v dobrých rukách.
”

mamina Lucia, 11/2015

POĎAKOVANIE A SPOLUPRÁCA